راه اندازی خط تولید خوراک دام و طیور و آبزیان توسط آرین صبا

اگر به دنبال راه اندازی خط تولید خوراک دام و طیور و آبزیان هستید این مطلب را مطالعه کنید. شرکت ماشين سازان آرين صبا با نام تجاري قبلي آرين تکنيک با بيش از 20 سال سابقه در زمينه ساخت ماشين آلات و خط توليد خوراک دام، طيور و آبزيان. کيفيت بالا،‌ سرعت تحويل، گارانتي پس از فروش با آرين صبا توليد کننده ماشين آلات خوراک دام و طيور و آبزيان شرکت ماشين سازان آرين صبا توليد کننده برتر ماشين آلات خوراک دام و طيور و آبزيان در ايران با ارائه محصولات و خدمات با کيفيت طراحي اصولي با به کارگيري آخرين تکنولوژي هاي روز دنيا در ساخت محصولات ماشين آلات خوراک دام و طيور و آبزيان آرين صبا انجام مي پذيرد.

توليدکننده ماشين آلات خوراک دام و طيور و آبزيان

کارخانه توليد کننده ماشين آلات خوراک دام و طيور و آبزيان

آرين صبا يک نام معتبر در صنعت توليد ماشين آلات خوراک دام و طيور و آبزيان است و با ارائه محصولات با کيفيت در سراسر ايران آماده سرويس دهي به کليه عزيزاني است که قصد راه اندازي خط توليد خوراک و تغذيه دام و طيور و آبزيان را دارند.

راه اندازي کارخانجات توليدي خوراک آبزيان، طيور و دام

طراحي، ساخت، اجرا و راه اندازي کارخانجات توليدي خوراک آبزيان، طيور و دام. بهمراه ساخت ماشين آلات و دستگاه هاي خط توليدي آنها. تامين کننده و سازنده قطعات ماشين آلات توليد خوراک. ارائه مشاوره و پشتيباني توليد خوراک دام و طيور و آبزيان. برطرف کردن ايرادات گلوگاه هاي توليدي. وارد کننده قطعات مصرفي کارخانجات از شرکت هاي معتبر اروپايي و…

گارانتي ماشين آلات خوراک دام و طيور

قيد تعهد و گارانتي و وارانتي بي قيد و شرط محصولات به مدت 6 ماه پس از تحويل در قرارداد فروش از ويژگي هاي آرين صبا در ارائه محصولات است. خدمات پس از فروش تا 10 سال قابل انجام است و پشتيباني 24 ساعته توسط کارشناسان فني انجام خواهد گرفت.

اهداف ماشين آلات آرين صبا براي صنعت خوراک دام و طيور و آبزيان

بي نياز کردن صنعت دام و طيور در داخل کشور از واردات محصولات و قطعات مربوطه، پايين آوردن هزينه هاي توليد و کمک به اقتصاد کشور و جلوگيري از خروج ارز دولتي. و از بين بردن نياز جامعه در خصوص کمبودهاي موجود در صنعت خوراک دام و طيور و آبزيان (دامپروري، مرغداري)

محصولات آرين صبا توليد کننده ماشين آلات خوراک دام و طيور

داي و غلطک

داي و غلطک بخش مهمي از آسياب خوراک پلت شده است، داي نه تنها به طور مستقيم با کيفيت خوراک پلت شده مرتبط است، بلکه نقش مهمي در هزينه عملياتي، اجراي کارخانه خوراک بازي مي‌کند. با توجه به بازخورد از آسياب هاي خوراک ميکرونيزه، به طور متوسط، داي بيش از 60? از کل هزينه مواد مصرفي مکانيکي را تشکيل مي دهد. از اين رو پيروي از دستورالعمل ها و دستورالعمل هاي مناسب در طول چرخه عمر داي کاملاً الزامي است.

سرند خاکه گيري يا Sifter Pellet Vibrating

طراحي منحصر به فرد سرند خاکه گيري يا Sifter Pellet Vibrating باعث عملکرد مطلوب غربالگري و اطمينان از جداسازي صحيح سايزهاي مختلف با ميزان کم خاکه مي باشد. دو يا سه طبقه بودن دستگاه با غلاف هاي جداگانه به طور موثري در ميزان کيفيت محصول موثر خواهد بود. اين دستگاه از نوع ويبراتور مي باشد و در تناژهاي 5 الي 30 تن در ساعت ساخته مي شود.

شرکت ماشين سازان آرين صبا با بيش از 20 سال سابقه فعاليت خود را با معرفي تکنولوژي هاي مدرن، بهره گيري از توان بالاي متخصصين و تجربه چندين ساله، منطبق با استانداردهاي جهاني، در ايران و کشور هاي منطقه خاورميانه آغاز نموده است و يکي از شرکت هاي برتر در زمينه طراحي و ساخت خطوط و ماشين آلات خوراک آبزيان، طيور و دام در کشور مي باشد.

کانديشنر

دستگاه کانديشنر آرين صبا قادر است که قبل از پلت شدن خوراک آن را آماده نمايد. در اين دستگاه بخار و مايعات مي تواند اضافه شود و مدت زمان آن کنترل گردد. در ساخت دستگاه هاي کانديشنر آرين صبا از استيل ضد زنگ (در ساخت بدنه و قطعات اصلي) استفاده شده است تا کيفيت محصول کاهش نيافته و کاملا بهداشتي باشد. پدل هاي موجود در کانديشنرهاي آرين صبا باعث کنترل سرعت و مخلوط شدن مواد در يک مخزن دوجداره مي شود.

کرامبلر

دستگاه کرامبلر آرين صبا با طراحي مطلوب داراي اندازه و قطر کم اما کارايي مناسب تر است. در ساخت دستگاه هاي کرامبلر در آرين صبا از قطعات و متريال هاي با کيفيت استفاده مي شود که اين امر موجب ميگردد کليه محصولات داراي طول عمر بالا و کمترين ميزان خرابي در طول مدت عمر دستگاه باشند.

سرند دوار

سرند دوار در ابتداي ورود مواد اوليه به سيستم فرآيند غربالگري و حذف مواد زائد و خارج کردن آن ها از چرخه توليد باعث ايجاد توليدات باکيفيت و جلوگيري از آسيب زدن به دستگاه ها مي شود.

ميکسر پدلي

از ميکسر پدلي براي مخلوط و همگن سازي مواد جامد خشک به کار مي رود که عمدتا براي دانه و آرد به همراه روغن و مايعات مورد استفاده قرار مي گيرد، دستگاه ميکسر با توجه به ماهيت خاص محصول مخلوط و مايع، مي تواند تا 37% مايعات را مخلوط کند.

دستگاه آسياب ماتادور

دستگاه آسياب ماتادور دستگاهي قدرتمند است با سيستم ضربه اي چکشي براي خرد کردن و آسياب کردن مواد، خوراک اوليه دام و طيور آبزيان، اين دستگاه با قابليت تنظيم توري و چکش براي آبزيان جهت آردينگي بالاتر توسط شرکت ماشين سازان آرين صبا با استفاده از بهترين متريال توليد و عرضه مي شود.

سيستم ميکرودازينگ

سيستم ميکرودازينگ براي اندازه گيري دقيق ميکروارگانيسم ها در خوراک دام طيور و آبزيان مانند ويتامين ها و مواد افزودني و مغذي استفاده مي شود. اين محصول براي توليد پيش ماده غذايي فرموله شده براي خوراک تعيين مي گردد. مواد و افزودني ها بعد از وزن گيري دقيق طبق فرمول به وسيله plc در فرآيند توليد تزريق مي گردد.

دستگاه کيسه گيري

به طور گسترده اي سيستم بسته بندي در صنايع دانه، مواد غذايي، دارو، مواد شيميايي، کود، مصالح ساختماني، خوراک دام و مواد معدني کاربرد دارد. دستگاه کيسه گيري در فرآيند نهايي محصول براي انبار کردن و توزيع به صورت اتوماتيک از طريق سيستم اتوماسيون براي جلوگيري از هر نوع آلودگي مورد استفاده قرار ميگيرد.

بالابر قاشقي

يکي از مهمترين موضوعات براي کارخانه هاي خوراک دام و آرد سرعت انتقال و حجم مناسب با توليد مي باشد که شرکت ماشين سازان آرين صبا با در نظر گرفتن اين موضوع و ايمني و کيفيت مناسب توانسته به اين امر مهم دست پيدا کند. براي اين منظور از بالابر قاشقي آرين صبا استفاده مي شود.

آسياب اتونگر

آسياب اتونگر براي خوارک دام و طيور و آبزيان دستگاهي است قدرتمند با سيستم ضربه اي چکشي براي خرد کردن و آسياب کردن مواد، خوراک اوليه دام طيور و آبزيان با توري 0.7ميلي متري (با چربي 9 ?) زير 250 ميکرون کارايي بسيار بالا با بازدهي عالي، استفاده از بهترين متريال و تکنولوژي بالا و کارايي آسان براي بهترين و با کيفيت ترين توليد مي شود.

دستگاه استابلايزر

دستگاه استابلايزر (stabilizer) قابليت کنترل دماي داخل با بخار را دارد به طوري که وقتي خوراک از پلت خارج شد با هر دمايي بين 30 تا 60 دقيقه خوراک را در خود نگه مي دارد. استابلايزر و خنک کننده پلت خوراک براي دستگاه پلت خوراک دام و طيور مناسب مي باشد. استابلايزر دستگاه لازم براي هر کارخانه خوراک دام است. کاربردهاي معمولي براي خنک کردن گلوله هاي خوراک است. اين دستگاه مي تواند دماي گلوله ها را از 80 تا 90 درجه سانتي گراد به حدود 3 تا 5 درجه سانتي گراد بالاتر از دماي محيط کاهش دهد

شرکت ماشين سازان آرين صبا با بهره گيري از توان متخصصين و تجربه چندين ساله و انتقال تکنولوژي از شرکت هاي بزرگ توانسته در ساخت و راه اندازي کارخانجات خوراک دام و طيور پيشرو باشد و تمامي نياز هاي داخلي و خارجي (کشور هاي همسايه) را برطرف نمايد. براي کسب اطلاعات بيشتر و مشاهده محصولات بيشتر به بخش محصولات سايت آرين صبا مراجعه کنيد همچنين براي کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به صفحه تماس با ما مراجعه کنيد.

خريد و فروش انواع ماشين آلات خوراک دام و طيور و آبزيان طراحي و ساخت خطوط توليد و ماشين آلات صنعتي به صورت سفارشي ساخت تجهيزات، ماشين آلات و راه اندازي پروژه کليد بسته : خوراک دام، طيور و آبزيان (پلت و اکسترودر); سيلوهاي گالوانيزه ذخيره غلات ماشين آلات خطوط خوراک دام ,بصورت مش ، پلت ، گرانول,کنستانتره ، مکمل ، دارو,اجرا و راه اندازي ماشين آلات خطوط آبزيان پرکاربرد ترين زمينه هاي فعاليت صنايع طراحي و ساخت ماشين آلات خوراک دام مي باشد. مواد اوليه در روند توليد خوراک فرآوري شده, نمايندگي فروش انواع ماشين آلات خوراک دام و طيور و آبزيان، لطفا جهت استعلام قيمت خريد، سفارش، دريافت مشخصات فني و دانلود کاتالوگ به اين صفحه مراجعه نماييد.

توليد کننده ماشين آلات و راه اندازي خط توليد کارخانجات خوراک ، دام ، طيور ، آبزيان تحت ليسانس اروپا ، با بهره گيري از پيشرفته ترين تکنولوژي روز دنيا با سابقه درخشان در زمينه طراحي ساخت ، مشاوره و راه اندازي خطوط توليد خوراک دام ، دام و طيور و آبزيان آماده ارائه همکاري با شما عزيزان راه اندازي کارخانه توليد خوراک دام، طيور و آبزيان در ظرفيت هاي مختلف با ارائه همه ماشين آلات + کارشناسي + طراحي + اجرا بهترين قيمت خط توليد خوراک دام و طيور قيمت دستگاه توليد خوراک دام و طيور دستگاه خوراک دام دستگاه توليد خوراک دام ماشين آلات خوراک دام و طيور قيمت دستگاه خوراک دام از آرين صبا بخواهيد.

طراحي ، ساخت و نصب ماشين آلات و تجهيزات کارخانجات توليد خوراک دام و طيور و آبزيان ساخت و فروش خط توليد پلت خوراک دام. فروش انواع دستگاه پرس پلت گيربکسي و تسمه اي عرضه کننده دستگاه پلت خريد آرين صبا شما را براي خريد بهترين ماشين آلات خوراک دام، طيور، آبزيان و حيوانات خانگي دعوت مي نمايد.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

هفده + پانزده =

RSS آکادمی دیجیتال مارکتینگ

RSS سئو سایت

تبلیغات متنی